Zmiękczanie wody

Czysta , miękka woda to komfort dla skóry, czyste wyglądające jak nowe baterie łazienkowe i kuchenne.
Taki efekt można osiągnąć stosując urządzenia do zmiękczania wody firmy Grunbeck takie jak Delta-P, SOFTLIQ, Weichwassermeister GSX i Winni-mat VGX.
Proces zmiękczenia wody oparty jest o zasadę naturalnej wymiany jonitowej , tj redukcji z wody pitnej wytrącającego się  wapnia i magnezu, blokującego swobodny wypływ wody z pryszniców oraz pozwala na uniknięcie  osadzania się nalotów kamienia  na bateriach kranowych.

Nie ma znaczenia jak twarda woda dostarczana jest do naszych domów i ilu domowników z niej korzysta. Firma Grunbeck posiada możliwości zaoferowania urządzeń na każde przeznaczenie i lokalizację. Miękka woda pozytywnie działa na skórę  i dodatkowo powoduje uniknięcie osadzania się kamienia w urządzeniach takich jak zmywarki i pralki. Jednocześnie miękka woda , chroni instalację przez zarastaniem kamieniem co w konsekwencji prowadzić może do jej uszkodzenia. Inwestycja w urządzenia do zmiękczania wody firmy Grunbeck jest inwestycją , która daje wielostronne korzyści i zwraca się w niedługim  czasie. 

Sortuj wg:|